Bomonti Antika Pazarı Yol Tarifi

Şişli konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Feriköy Antika Pazarı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Feriköy Antika Pazarı – yakınından geçen güzergahları var

Ref : https://moovitapp.com/index/tr/toplu_taşıma-Feriköy_Antika_Pazarı-Istanbul-site_18800975-1563

Pazarda çok uygun fiyata koleksiyonunuz varsa onu tamamlayacak bir obje satın alabilir.Eski döneme ait bir Erkin Koray plağı yada Safiye Ayla’nın taş plağına veyahut ABBA’nın nadir bulunan bir longplay’ine de sahip olabilirsiniz.Kol saatlerinin onlarca türü, tesbihler içerisinde fildişinden,kehribara,kukadan,oltuya…Gözlüklerde Ray-Ban’dan Persol’e, Christian Dior’dan,Nina Ricci’ye Carreraya kadar vintage gözlükler satın alabilirsiniz.Yılan derisi çantalardan, anneannenizin zamanında kullandığı yine vintage çanta’ya piyasadan uygun fiyata sahip olmak bu pazarda mümkün.Bir eski garamofondan yayılan sesle huzur bulabilir,beklemediğiniz anda bir yüzük,yada rozetin boyutları küçükte olsa vereceği mutluluk büyük olabilir burada. Daha neler neler….

Duygu dolu, eski kokan ama anlam dolu pazarın o kendine has havasını solumak ve pazar gününüzü farklı bir şekilde yaşamak için bekleriz…